Як повернути відеореєстратор у магазин


Відеореєстратори, як технічно складні товари, входять до переліку товарів належної якості, повернення яких протягом чотирнадцяти днів з моменту покупки неможливе. В якому випадку повернення відеореєстратора зробити можливо?

Чому не можна повернути справний відеореєстратор?

Чому? Відеореєстратор зараховується до технічно складним товарам побутового призначення, повернення яких неможливий. На технічно складні товари поширюється гарантійний термін, протягом якого покупець має право, в разі поломки, відремонтувати куплений товар, замінити його на якісний аналог або на схожу модель іншої марки і вартості. Підсумок: повернути відеореєстратор належної якості протягом 14 днів з моменту покупки не можна.

У яких випадках можна повернути назад в магазин?

Так як відеореєстратор вважається технічно складним товарам, на нього, як і на будь-який подібний товар, поширюється гарантійний термін. Що це означає? Що в разі виявлення якогось дефекту у відеореєстратора (нечітка відеозйомка, непрацюючі кнопки і т.д.) покупець має право взяти гарантійний талон і попрямувати в магазин, зажадавши зробити ремонт поламаних товару.

У яких ще випадках можна повернути відеореєстратор?

  • Протягом п’ятнадцяти днів з моменту покупки можна повернути або обміняти неякісний реєстратор у разі, якщо у нього виявлений якийсь недолік;
  • У разі виявлення суттєвого недоліку повернути товар в будь-який час;
  • Якщо продавець забрав відеореєстратор на ремонт і не повертає його назад покупцеві протягом сорока п’яти днів;
  • Якщо через постійні поломки, і, як наслідок, постійні здавання відеореєстратора в ремонт, час фактичного «володіння» товаром не перевищує тридцяти днів.

Якщо один з перерахованих випадку має місце бути, то ви маєте право повернути неякісний відеореєстратор. При цьому, ви можете розраховувати на:

  • Усунення недоліку відеореєстратора за рахунок магазину, в якому він був придбаний;
  • Заміну неякісного відеореєстратора на такий же, але без дефекту;
  • Заміну неякісного відеореєстратора на відеореєстратор іншої марки;
  • Зменшення вартості відеореєстратора через виявлених дефектів з подальшим поверненням частини його вартості;
  • Повернення повної вартості зламаного відеореєстратора натомість на повернення самого приладу.

Термін повернення

Після звернення в магазин, складання заяви на повернення несправного відеореєстратора покупцеві повинні замінити його або повернути гроші протягом 10 днів. У разі проведення додаткової експертизи термін очікування може тривати до тридцяти днів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *